662011644

Ilość produktów: 0

Wartość: 0.00 PLN

Jak oczyścić organizm? Odpowiedź to zioła oczyszczające Ojca Klimuszki!

Data dodania: 2018-12-31 08:45:51

Wiele osób twierdzi, że pierwszym krokiem do efektywnego odchudzania jest prawidłowe oczyszczenie organizmu, które już samo w sobie niezwykle pozytywnie wpływa na nasz organizm. Niestety, w XXI wieku spożywamy tak wiele przetworzonej żywności, żyjemy w tak bardzo zanieczyszczonym środowisku i oddychamy tak bardzo skażonym powietrzem, że do naszego organizmu każdego dnia trafiają kolejne szkodliwe substancje, z którymi sami nie potrafimy sobie poradzić i które, niestety, w nas pozostają. Warto więc zapoznać się z kilkoma sposobami na pozbycie się ich i oczyszczenie organizmu.

 

Naturalne oczyszczanie organizmu – zacznij od diety oczyszczającej!

Zanim rozpoczniemy samo oczyszczanie, musimy nieco przygotować nasz organizm. Oczyszczanie jelit i całego ciała rozpoczynamy od odstawienia na kilka dni przed właściwym oczyszczeniem, pewnych produktów. Są to oczywiście alkohol, papierosy czy kofeina, ale także produkty pochodzenia zwierzęcego, a więc mięso, jajka czy mleko. Sama dieta oczyszczająca może trwać różnie – jeśli oczyszczamy organizm po raz pierwszy, możemy zdecydować się na krótszy okres, czyli jakiś tydzień, a jeśli czujemy się na siłach, postarajmy się wytrwać dwa tygodnie.

 

Sama dieta oczyszczająca oparta będzie przede wszystkim na warzywach, owocach i niegazowanej wodzie mineralnej. Warzywa i owoce najlepiej spożywać na surowo, zwłaszcza na początku diety czy w formie własnoręcznie wyciskanych soków. Im dłużej dieta trwa, tym więcej kolejnych produktów może zostać wprowadzonych – naturalny jogurt, kasza, otręby, biały ser, ryba i białe mięso. Najważniejsze to stosować metodę małych kroków. I oczywiście pamiętajmy o piciu wody – w naprawdę dużych ilościach. Dzień warto rozpocząć szklanką ciepłej wody z sokiem z cytryny.

 

Oczyszczanie organizmu ziołami – co pomaga?

Dodatkowo dietę oczyszczającą warto wesprzeć ziołami oczyszczającymi. Oczyszczanie organizmu ziołami jest tak efektywne, ponieważ zioła to naturalny składnik. Już same zioła potrafią zdziałać naprawdę wiele, a co dopiero w połączeniu z dietą oczyszczającą. Zioła oczyszczające mają za zadanie przede wszystkim przyspieszyć pracę jelit, pomóc nam pozbyć się złogów jelitowych oraz usunąć z naszego organizmu nadmiar wody. Najlepszy efekt uzyskamy więc nie wtedy, gdy stosować będziemy jedno zioło, ale całą mieszankę, w której każdy ze składników odpowiadać będzie innej potrzebie. I tutaj z pomocą przychodzi Ojciec Klimuszko. Zioła Ojca Klimuszki to sprawdzony wybór, który pomógł już wielu osobom. W czym tkwi moc ziół Ojca Klimuszki i gdzie je kupić?

 

Klimuszko na odchudzanie i oczyszczanie

Zioła Ojca Klimuszki to odchudzanie i oczyszczanie organizmu szybciej, sprawniej i absolutnie bezpieczne. Jakie składniki mają na nas tak dobroczynny wpływ? Pierwsze jest siemię lniane, które świetnie reguluje pracę jelit i zwiększa częstotliwość wypróżniania się. Do tego dochodzą korzeń mniszka, ziele krwawnika i korzeń lubczyka – wszystkie te składniki pozytywnie wpływają na proces trawienia, dzięki czemu już po kilku dniach czujemy się o wiele lżej i po prostu zdrowiej. Jakie jeszcze zioła O. Klimuszko proponuje w trakcie oczyszczania organizmu? Ziele skrzypu, które w połączeniu ze wspomnianym już korzeniem mniszku znacznie przyspieszy usuwanie nadmiaru wody z organizmu.

 

Ojciec Klimuszko zasłynął z ziołolecznictwa nie tylko w Polsce – ale to właśnie tu, na stronie oficjalnego producenta najlepiej zakupić oryginalne zioła Ojca Klimuszki. Preparaty na oczyszczanie znajdziemy w różnych, poręcznych formach – tabletek, saszetek do zalania czy nalewek.

Wstecz